2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis

Katiline (reikalinga pagalba)

Blogeriai ir išminčiai,

Gal kas galit pagelbėti man su katilo išsirinkimu?

Reikalingas katilas kietam kurui, pagrinde sausa malka.
Esu apsisprendęs dėl dujų generacinio katilo. 
1a. grindininis šildymas, 2 a. 4 radiatoriai (kurie gali būt šildomi ir į grindis paduodamu vandeniu) 

Apžvelgiau rinką ir mano akiai užkliuvo Buderus Logano S121 modelis
Restoje čiupinėjau Maga katilą MA20/25 kw. pasirodė gal įspūdingi.

Norisi, kad pakura didesnė būtų, kad kuo mažiau vaikščiojimo būtų... svarstėm kitus variantus, tačiau malkos turim sočiai, todėl ekonomiškiausia rinktis malkinį šildymą.

Gal kas iš patirties ar taip turi bendra supratimą ir galite pagelbėti apsisprendžiant?

Ačiū

47 komentarai:

 1. Sunkus apsisprendimas... 3sezona eksploatuoju vigas25+1t akumuliacine, sildomo ploto 130m2, pasirinkima nuleme pazystamas toki pat eksplotuonatis 14 sezona... kadangi tai pirmas mano kkk neturiu su kuom palyginti tad ir nuomone bus saliska. Problemu neturejau jokiu, valdymas ir uzkurimas nesudetingas, dumai i patalpa neina, pelenu mazai(su sausu kuru), ziema kuriu kas antra para, po pilna pakura briketus su malkomis

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kiek laiko pakura dega? (pilnai užkrauta) ir akumuliacine talpą kokią pasirinkot? (firma) idomios kainos.

   Panaikinti
  2. pakura ~25kg briketu supleska per kokias 3h akumuliacine susyla ~75-80'C +boileris 160ltr Akumuliacine pirkau is kauno siluma.eu emiau be izoliacijos ir be papildomu gyvatuku, kaina gal 1200 senuju

   Panaikinti
 2. pas mane, seima, gimines atmos stovi

  AtsakytiPanaikinti
 3. pas tevuka Vigas40 stovi, tai megsta kiek paciaudeti, bet cia labiau speju, kad del kamino traukos labiau...siaip viskas ten OK su tuo peciu.
  pas save paprasta DEFRO Optima comfort plus 35 turiu pasistates, tai ziauriai nepatenkintas esu, automatika yra normali, bet dumina ziauriai ir ispucia viska per kamina, bandysiu siemet be jos kurent, matysiu gal geriau gausis

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O tevukas su akomuliacine talpa katilinę įsirengęs?

   Panaikinti
 4. Kad rečiau kurti, tai tik 1 receptas - didelė akumuliacinė (na ir ne kiauros sienos). Katilas gal bet koks dujų generacinis. Nebūtina pirkti visokius brangius firminius. Tai ne rocket science.
  O jei nori sutaupyti vietos ir pinigų - tai Stropuva. Pas jį pakura didžiausia. Kurti kas 1-2 paras. Akumuliacinės nereikia.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. stropuva irgi turi savu niuansu, jei bus biski dregnesne malka suvargsi, pastaraji peciu geriausia briketais kurenti

   Panaikinti
  2. Ar galėtumėt daugiau pakomentuoti dėl akumuliacinės talpos nereikalingumo?

   Panaikinti
  3. Žvakė dega ne nuo apačios, kaip paprasti KKK, o iš viršaus ir jai, kiek atsimenu, nerekomenduoja statyti akumuliacinės talpos. Žvakei naudinga degti lėtai, beveik pagal namo poreikį. Bet jei namas bus labai šiltas, tai vis tiek dalis šilumos išeis per kaminą.

   Panaikinti
  4. Man žvagės principu katilai atrodo patys nepatikimiausi, vat tokia nuomonė susidarė nagrinėjant rinką :)

   Panaikinti
  5. Na aš irgi žvakės nesirinkčiau, nors ir labai rimtai svarsčiau apie tokią. Su kuo kalbėjau, tai daugmaž 50/50 arba myli, arba nekenčia. Į kurią pusę pateksi.. loterija?

   Panaikinti
  6. Nėra ką čia komentuoti: juk akivaizdu kad parą degančiai Stropuvai akumuliacinė beprasmė ;) Na ir gamintojas nepataria.
   Taip, Stropuvai būtina džiovinta malka. BET tai normalu - juk sausa malka duoda žymiai daugiau šilumos, o ir katilo bei kamino negadina. Šlapia malka žalinga ir piniginei ir įrangai.

   Panaikinti
  7. Dominykai, kas ten nepatikimo? :)
   Nėra nei variklių nei elektronikos - nėr kam gesti.
   Mano Stropuvai gal 10 metų. Dar bent 10 laikys. Tik lynas susidėvėjo - retai tepu, kas instrukcijoje reikalaujama. O dabar lyg su skriemuliu tą mechanizmą daro, tad beveik amžinas mechanizmas.

   Panaikinti
  8. Anonimiškasis žmogau, paskaitykit savo kolegų stopuvininkų istorijas su savo katilais :)

   Panaikinti
  9. O smalsu. Parodyk, kuris Stropuvą kureno SAUSA malka ir turėjo problemu ;) nerasi
   Tie problemistai - tai kaimo jurgiai kurie nemokšiškai įsirengė, nemokšiškai kūrena šlapiu šlamštu.
   Gęsta? Šlapia malka!
   Temperatūra nekyla? Šlapia malka!
   Kondensatas bėga? Šlapia malka!
   Skirstytuvo korozija? Šlapia malka!
   Gal baigiam šį trolinimą ;) Autorius pasakė kad kūrens sausu kūru. Jei būt rašęs 'mesiu betką' tai ir žodžio nebūčiau parašęs. Būna tokių nepataisomų 'taupytojų', kurie šlapiu kūru bet kokį katilą per 5 metus sudrožia. Tokių ir neperauklėsi...

   Panaikinti
  10. Kad malka būtų sausa reikia bent 3 metus džiovinti, pas mane ketinis katilas su akumuliacine galiu primesti ir šlapių malkų jokių problemų, katilą ir kamina išvalau kartą per metus. Pažystamas turi tą ilgo užkrovimo, tai vargsta, nes iš kur jam gauti sausų malkų..namie temperatųrą reguliuoti stabiliai irgi įšukis..

   Panaikinti
  11. Gal 3 mėnesių? ;) Dabar lentas statyboms džiovinu. Per 3 mėn smarkiai palengvėjo ;) O storesnėm malkom metų pilnai pakanka. Bet ne pusmečio, kaip būna nusiperka pavasarį žiemai. Reikia turėti 2 saugyklas malkom.
   Bet pasikartosiu: tai būtina sąlyga kiekvienam normaliam kūrenimui. Iš sausos malkos žymiai daugiau šilumos ir jokių vargų su kondensatu, išdegimais nedegimais etc. Normalu ir būtina kūrenti džiovinta malka.
   Beje, rekomenduoju kietmedį pirkti - iš jo žymiai daugiau šilumos, o kaina ne daug didesnė.

   Panaikinti
  12. 2 metai minimum, pas jį stropuva su metų džiovinimo malkom bėga, dar nuo oro priklauso, kai reikia min. galios šildymui blogiausia buvo. Kai šią žiemą apie 0 C laikėsi, o namui šilumos nedaug reikia, malkos smilksta, o ne dega.

   Panaikinti
 5. Maga deklaruoja, jog pilnai užkrauta pakura dega ~12 val. tai čia blefas ? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. dega ar smilksta? yra du skirtingi dalykai :) ziurint vien skaiciais NK smilkinimui tada pigiausia zvake, deginimui duju generacinis kkk Skaiciavai koks namui reikalingas silumos poreikis kw/h? tada viskas susidelioja i "lentineles"

   Panaikinti
  2. dega ar smilksta? yra du skirtingi dalykai :) ziurint vien skaiciais NK smilkinimui tada pigiausia zvake, deginimui duju generacinis kkk Skaiciavai koks namui reikalingas silumos poreikis kw/h? tada viskas susidelioja i "lentineles"

   Panaikinti
  3. reikalingas 25 kw. katilas. cia jau ir talpa įskaičiuojant. Aš suprantu kad duju generacinis kurenant kk, pilnai užkrautas tai jo liepsna ir keliauja zemyn, todėl smilkimas kaip ir neįmanomas. bet gal ir blogai suprantu. paprasti katilai gali smilkti, bet duju generacinis irgi? :)

   Panaikinti
  4. taipogi, vigas pasiekus nustatyta arba kritine temperatura ventiliatorius mazina apsukas arba stoja, atausus vel leidziasi diapazonu nuo 0-120% tai kaip itariu jis rusenti gali ilga laika iki kol kaminas uzsikis ir smalom apibegs. Apie NK nebediskutuoju :)

   Panaikinti
 6. Dar keli mano įkyrus centai...
  Draugas pasidarė: 1a grindys, 2a - radiatoriai. Gailisi. Nes 2a basos kojos šala
  O ir šiaip šiems aukštams reikia skirtingos temperatūros šilumnešio: apie 30/50 C.
  Tad pagalvok dar kart apie radiatorius... ;)
  Ir nežiūrėk į katilo parametrą 'Dega iki...'. Tai, dujų generaciniame katile, labai neekonomiškas smilkimas. Toks katilas turi degti optimaliu rėžimu. Sakykim 1/2 nuo max galios. Sudega greitai, visą šilumą sukrauna į akumuliacinę. Ypač mažos galios jiems netinka. Kaip rašiau, jei nori ilgai - statyk akumuliacinę arba Stropuvą. Kito kelio nėra. Na arba granulinis.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pranešk savo pasirinkima, ir papasakok kokie įspudžiai, ar tvarkinga technika nusipirkai ir panašiai :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. pranešiu, tik vat tokioj gan gilioj nežinioj šiame momente esu. variantu aibė, o kas geriausia nieks nepasako :) tikriausiai viskas vienoda :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. tai kas kad savas miskas malkos. pagalvok kiek vargt reikes... Rinkis lengvesni sildymo buda kaip skystas kuras (dyzelis, dujos), granules ar silumos siurblys.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Siūlau Atmos pečių išbandytas viskas gerai. Neseniai tokį įrengėme + daugiafunkcinė talpa su gyvatuku vandeniui. Du pamaišymo mazgai vienas grindiniam kitas radijat. Nepagailėk dviejų pamaišymo mazgų kad būtų skirtingos temp.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Geras, labai taiklus klausimas ir labai geri atsakymai! Seku jusu bloga, statybu tema man aktualu

  AtsakytiPanaikinti
 15. Gal pasidalinsite, kaip viskas gavosi ?

  AtsakytiPanaikinti
 16. tikrai noriu padėkoti LAPO mikrofinansui už tai, kad suteikė 19 000 eurų paskolą sergančiam vaikui prižiūrėti. jei jums reikia skubios paskolos, venkite suklastotų skolintojų ir kreipkitės tikros paskolos bendrovės el. paštu lapofunding960@gmail.com
  „Whatsapp“ +447883183014

  AtsakytiPanaikinti
 17. Sveiki dar kartą, tik norėjau padėkoti už meilės burtą. Norėjau papasakoti trumpą savo santuokos istoriją Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi, vyras per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie DR WALE ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi ir dėl visų jo nuostabių darbų mano vyras šiuo metu yra šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu labai laimingas ir privilegijuotas, kad susipažinau su DR WALE. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su DR WALE ir būkite tikri, kad sulauksite pagalbos.
  Čia jo kontaktas.
  WhatsApp/Viber: +2347054019402 arba
  El. paštas: drwalespellhome@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. Tikrai veikia. Negaliu patikėti, kad DR WALE yra tikras meilės burtininkas.
  Aš ką tik susigrąžinau savo vyrą pasitelkusi tikrosios meilės burtų ratuką DR WALE. Mano vyras paliko mane dėl kitos moters, tai buvo tik treji mūsų santuokos metai. Skaudžiausia, kad buvau nėščia su antruoju mūsų kūdikiu. Norėjau jį susigrąžinti. Dariau viską, ką galėjau, kad jį sugrąžinčiau, bet viskas buvo veltui, labai norėjau jį susigrąžinti dėl meilės, kurią jam turėjau, viskuo maldavau, žadėjau, bet jis atsisakė. Paaiškinau savo problemą savo draugei, o ji man pasiūlė kreiptis į burtininką, kuris padėtų man burti, kad jį sugrąžinčiau. Neturėjau kito pasirinkimo, kaip tai pabandyti. Nusiunčiau žinutę burtininkui DR WALE, ir jis patikino, kad nėra jokių problemų ir viskas susitvarkys per kelias savaites. Jis užkalbėjo ir stebėtinai po kelių savaičių man paskambino mano vyras. Buvau labai nustebęs, kad atsiliepiau į skambutį ir jis pasakė tik tai, kad labai gailisi dėl visko, kas atsitiko. Jis norėjo, kad grįžčiau pas jį. Jis taip pat sakė, kad mane labai myli. Buvau tokia laiminga ir nuėjau pas jį, taip mes vėl pradėjome laimingai gyventi. Ačiū DR WALE. Jei esate čia, o meilužis jus atmeta arba jūsų vyras persikėlė pas kitą moterį, nebeverk, kreipkitės pagalbos į DR WALE dabar. Čia jo kontaktas. WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA
  paštas: drwalespellhome@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 19. Jie yra daug rašybos ratukų internete, tačiau DR WALE skiriasi nuo jų. DR WALE bus paskutinė jūsų autobuso vieta. DR WALE taip pat yra tinkamas asmuo, kuris padės išspręsti visas jūsų problemas. Su jo pagalba visas jūsų liūdesys išnyks ir jis sugrąžins jūsų laimę. Kai sutikau DR WALE'ą, paaiškinu jam visas problemas, su kuriomis susidūriau su savo vyru, kuris paliko gyventi su kita moterimi. Jis mane ir vaikus paliko be nieko. Po visų mano paaiškinimų DR WALE man pasakė, kad turiu sumokėti už DAIKUS, kuriuos aš padariau. Tada jis man pasakė, kad burtai veiks kelias dienas, kurių aš laukiu. LABAI nustebau, kai po kelių dienų sulaukiau skambučio, kurio balsas buvo mano vyro verksmas telefonu, sakydamas, kad jis nežino, kas jį užklupo. prašė manęs atleidimo ir pasakė, kad grįžta namo. Šiuo metu mes vėl visi laimingai gyvename kartu. Ačiū DR WALE už puikų darbą. Taip pat galite susisiekti su DR WALE per WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA El. paštu: (drwalespellhome@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 20. susituokė su mano vidurinės mokyklos vaikinu, abu kartu turime tris vaikus. mes gerai gyvenome tik tol, kol jo pamotė atvyko mūsų aplankyti. po savaitės ji išvyko, mano vyras taip pat pradėjo juokingai elgtis kaip aš. Aš buvau šokiruotas ir nustebęs, nes niekada nežinojau, ką padariau ne taip. jis man pasakė, kad nutraukia mūsų santuoką ir taip pat pasiims vaikus su savimi. nes žinau, kad mano vyras nebuvo toks žmogus su bloga širdimi, man tiesiog reikėjo laiku ieškoti sprendimo. štai kaip aš susidūriau su DR WALE'u, matė daug gerų liudijimų apie jį. taigi, aš susisiekiau su juo ir papasakojau viską, kas su manimi vyksta. DR WALE'as man pasakė, kad paruoš man burtą, ir paprašė atnešti keletą daiktų, už kuriuos taip pat sumokėjau. po to, kai jis užkalbino mane, paaiškėjo, kad už visko, kas įvyko mūsų santuokoje, slypi mano vyras pamotė. ji padarė burtus per daug atskirti aš ir mano vyras, mano vyras pamotė dabar gėda. Ačiū DR WALE, kuris atėjo dešinėje ir padėjo man išbristi iš šios netvarkos. DR WALE'as yra geras savo žodžių žmogus. tu taip pat gali susisiekti, ir jis sugrąžins tau laimę. WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA El. paštas: drwalespellhome@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 21. Brigita Lukjancukas2023 m. kovo 3 d. 11:48

  Peržiūrėkite ir susisiekite su DR ISIKOLO, kad padėtų jūsų meilužiui susigrąžinti jus per jo svetainę (https://isikolotemple.com)
  Nustebsite sužinoję, kad viskas, ką tiek daug žmonių liudija apie DR ISIKOLO, yra tik tiesa. Mano vyras paliko mane ir mano vaikus, nes turėjome tiek daug muštynių ir ginčų. Jo žmonės taip pat buvo prieš mano santuoką su juo. Aš jį labai mylėjau ir labai tikėjausi, kad kartu kursime šviesią ateitį. Aš laukiau 6 mėnesius ir jis niekada negrįžo pas mane. Taigi turėjau susisiekti su DR ISIKOLO, kuris padarė viską, ką galėjo, kad mus suvienytų ir atkurtų meilę bei laimę, kuria kadaise dalinome. Jis grįžo namo pas mus po 48 valandų, kaip mane patikino DR ISIKOLO, ir aš tikrai nustebęs dėl jo nuostabių darbų. Jūs taip pat galite gauti šią didelę pagalbą ir gyventi taip, kad būtumėte jam dėkingi, nes jis niekada nieko nenuvilia. susisiekite su juo el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite naudoti WhatsApp telefonu +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 22. Esu pilnas džiaugsmo, galėdamas čia pasidalinti šiuo liudijimu. Gavau nuostabų liudijimą apie tai, kaip DR WALE padėjo šiai moteriai išsaugoti santuoką ir padėjo jai grįžti į darbą, kur jos viršininkas planavo ją atleisti. Tačiau, kaip ji sakė, padedant DR WALE, jai viskas grįžo į savo vėžes. Perskaičiusi jos liudijimą, susisiekiau su DR WALE, nes turėjau rimtų ginčų su savo vyru, kuris ketino nutraukti mūsų dešimties metų santuoką. Kai pasakiau DR WALE'ui, kas vyksta mano santuokoje, jis man pasakė, kad mano santuokoje viskas bus gerai, ir aš juo tikėjau. Taigi jis užkeikdavo mane ir štai mano vyras vėl pradėjo su manimi elgtis gerai. Džiaugiuosi, kad gavau šį liudijimą, nes tai padėjo man rasti ramybę ir ramybės savo santuokoje. Taip pat galite susisiekti su DR WALE jo WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA drwalespellhome@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 23. Sveiki, mano vardas Stephanie Dizon, iš Norvegijos. Tiesiog noriu pasidalinti savo patirtimi su pasauliu apie tai, kaip susigrąžinau vyrą ir išsaugojau santuoką... Buvau vedęs 7 metus su 2 vaikais ir laimingai gyvenome, kol viskas pradėjo darytis negražu ir beveik kiekvieną kartą susipykdavome ir ginčydavomės... buvo dar blogiau, kai jis pateikė prašymą dėl skyrybų... Stengiausi, kad jis persigalvotų ir liktų su manimi, nes mylėjau jį iš visos širdies ir nenorėjau jo prarasti, bet viskas tiesiog nepavyko... jis išsikraustė iš namų ir vis tiek ėjo į priekį paduoti skyrybų... Prašiau ir bandžiau viską, bet vis tiek niekas nepadėjo. Proveržis įvyko tada, kai kažkas mane supažindino su šiuo nuostabiu, puikiu burtininko daktaru Akharia, kuris galiausiai man padėjo... Niekada nebuvau tokių dalykų gerbėjas, bet tiesiog nenoriai nusprendžiau pabandyti, nes buvau beviltiška ir likau be kito pasirinkimo... meldėsi specialiomis maldomis ir užkalbino jį meilės kerais. Per 72 valandas jis man paskambino ir pasakė, kad atsiprašė dėl visų patirtų emocinių traumų, grįžo į namus ir toliau gyvename laimingai, vaikai taip pat laimingi ir laukiamės trečiojo vaiko... daug porų, turinčių problemų visame pasaulyje, ir jos turi gerų naujienų... Tiesiog pagalvojau, kad turėčiau pasidalinti savo patirtimi, nes tvirtai tikiu, kad kažkam to reikia... susisiekite su juo šiandien el. paštu: doctorakharia@gmail.com , WhatsApp +2347014241417

  AtsakytiPanaikinti
 24. Mano vardas yra Danutė Arnė.. Su malonumu jums visiems pasakysiu, kad man pavyko išspręsti skyrybų problemą ir vėl atkurti santuoką. Nežinau, kas nutiko mano vyrui, kad jis pateikė prašymą dėl skyrybų, bandžiau jį perkalbėti, bet jis manęs neklausė, neturėjau kitos išeities, kaip ieškoti pagalbos visur, kur tik galėjau galvoti. ir ilgai susisiekiau su DR Ibinoba ir dabar džiaugiuosi, kad paprašiau jo pagalbos. Jei ne daktaro Ibinobos pagalba, nežinau, kas būtų buvę iš mano santuokos, nes mylėjau savo vyrą ir negalėjau pakęsti jo prarasti. Burtai suveikė kaip magija, mano vyras pasikeitė ir pradėjo rodyti meilę, o ne planuotas skyrybas. Aš tiesiog labai džiaugiuosi, kad dabar man viskas yra savo vietose. Dr. Ibinobą mielai rekomenduočiau visiems, kurie susiduria su santuokos problemomis ir nori tai padaryti. Jei jums reikia tikrojo burtininko pagalbos bet kokioje situacijoje, susisiekite su daktaru Ibinoba per WhatsApp: +2348085240869, El. paštas: dromionoba12@gmail.com.. Tikiu, kad jis jūsų nenuvils.

  AtsakytiPanaikinti
 25. Sveiki visi, DR WALE dėka esu apimtas džiaugsmo. Mano vyras prieš kelerius metus mane paliko dėl kitos moters ir aš buvau labai sugniuždyta, nes niekada jam nieko blogo nepadariau, likau su dviem vaikais ir mažai apmokamu darbu. Jau beveik pasidaviau, kol internete pamačiau liudijimą apie DR WALE ir nusprendžiau su juo susisiekti. Paaiškinau jam savo problemą ir jis patikino, kad po kelių savaičių pamatysiu teigiamą rezultatą. Nenuostabu, kad kitą dieną po burto grįžo mano vyras, prašydamas manęs atleisti ir pažadėjo niekada nepalikti. Mano vyras grįžo jau aštuonis mėnesius ir mes niekada neturėjome jokių problemų, džiaugiuosi, kad neabejojau DR WALE, nes jis tikrai gali išspręsti bet kokias problemas greitai palengvindamas, taip pat galite susisiekti su juo dėl pagalbos dabar per WhatsApp / Viber: +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 26. Mano buvęs vyras ir aš visada sugebėjome išlikti draugiški po skyrybų 2017 m. vasario mėn. Bet aš visada norėjau su juo vėl susitikti, tereikėjo apsilankyti šioje burtų ratų svetainėje praėjusį gruodį, nes mano svajonė buvo pradėti Nauji metai su vyru ir laimingai gyventi su juo. Šis burtų raitininkas paprašė konkretaus meilės burto man ir mano vyrui, ir aš jį sutikau. Ir šis galingas burtininkas pradėjo veikti savo magiškai. Ir praėjus kelioms savaitėms po to, kai man suveikė šis burtų raitiklis, mano vyras man paskambino, kad vėl būtume kartu, ir gailėjosi dėl visų savo neteisingų poelgių. Mano burtai veikia, nes spėkite: mano „vyras“ grįžo ir ruošiamės kuo greičiau kreiptis į teismą ir atsiimti skyrybų dokumentus. Tai ne kas kita, kaip stebuklas. Ačiū DR WALE už jūsų galingus burtus. Žodžių neužtenka. WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA El. paštas: drwalespellhome@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 27. JUMS SKUBIAI REIKIA RAKETO RATUKO, KURI PADĖTŲ SUGRĄŽINTI BUVUSI PARTNERIS DR WALE YRA JUMS TINKAMAS ŽMOGUS. WHATSAPP/VIBER: +2347054019402

  SVEIKAS, Ieškau pagalbos, kaip susigrąžinti savo buvusį mylimąjį, kuris išsiskyrė su manimi prieš trejus metus... Mane sukrėtė išsiskyrimas ir vos nenorėjau nusižudyti, bet dėkoju Dievui, kad gavau susisiekite su DR WALE, dvasiniu tėvu, padėjusiu man susigrąžinti buvusį mylimąjį po ilgų pagalbos ieškojimų įvairiose vietose. Kai susisiekiau su DR WALE, viską jam paaiškinau, todėl jis pasakė man savo padrąsinančius žodžius ir pasakė, kad paruoš man burtą, kuris padės susigrąžinti buvusį meilužį per kelias savaites. patikėjo jo žodžiais, nes mane nukreipė draugas, kuriam jis padėjo, ir dabar mano buvęs mylimasis grįžo ir mes laimingai gyvename kartu, kad kitą mėnesį susituoktume. Jei jums reikia kokios nors pagalbos, pavyzdžiui, susigrąžinti meilužį, loterijos laimėjimo burtus, juodosios magijos burtus E.T.C. Tada siūlau susisiekti su DR WALE dabar per jį
  WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA El. paštas: drwalespellhome@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti