2013 m. gruodžio 19 d., ketvirtadienis

Mūro pabaiga

Su mūrininkais atsisveikinom gruodžio 2 dieną :)
10-26 d. vaizdai tokie:


Pradžioje naudojom kalkes (nes taip prašė mūrininkai), veliau perėjom prie tokių plastifikatorių, statybininkai labai patenkinti buvo.

10-28.
Jau ne pirmą kartą įsitikinau, kad su statybininkais reik labai būti budriam. Viską reik žiūrėt, permatuoti ką jie padaro ar dar tik darys. Taip ir gavosi kad vienoj vietoj apsiskaičiavo, tai laimė, kad neiškėlė pilnai sienų.


 Neplanuotas balkis atsidūrė garaže, kadangi bus aukštas stogas garaže (vienoje pusėje), kilo mintis pasidaryti antresole dviračiams , padangoms ir panašiems daiktams.
 
 Štai taip tvirtinamas balkis pire mūro. kita pusė paguldyta ant silikatinių plytų ir tvirtais varžtais prisriegtas.
2 aukštas. Kadangi į židinio kaminą nebus dedamas vamzdis, jis išmūrytas iš molinių plytų. skiedinys naudotas su moliu.

10-29Šioj sienoje įdėta sąrama tam, kad jei labai norėsis vonioje turėtu 2 įėjimus (1-as iš koridoriaus, 2-as iš tėvų kambario) tereikės išsigriauti angą ir įsistatyti duris.

Mūras praktiškai baigtas. Name išmūrytos visos vidinės pertvaros.

3 komentarai:

 1. Sąramas liejo vietoje ar pirkai (iš kur?)?

  AtsakytiPanaikinti
 2. 1 aukšte sąramos visos yra lietos. 2 a. kur tik vidinės pertvaros yra pirktinės.. pirkau iš GKG3.lt. 2 vnt. 1.20 m. sąramos kainavo ~46 Lt:) kitas 3 turėjau likusias nuo tėvų namo.

  AtsakytiPanaikinti
 3. O kodėl silikatinės plytos perrištos su silikatinėmis, šių medžiagų skirtingi temperatūrinio plėtimosi koeficientai, ilgainiui gali atsirast plyšiai apdailoje.

  jei bus apdaila už balkio, reiktų jį ~2cm patrumpinti, užsandarinti patį galą negalima.

  AtsakytiPanaikinti